+420 777 951 232

Přihlaste se

Misky pro psy - industrial

Misky pro psy tak trochu jinak, po svém, bez hranic, srdcová záležitost, na pořád a pořádně :) Naše misky totiž nejsou jen pro psy, ale i pro vás (pro vaše oko). Psí misky MIXÁNO jsou vyrobeny a navrženy tak, aby vydržely desetiletí a aby z nich měli všichni radost. Jsou vyrobeny z pořádného železa a z voňavého dubového dřeva. Udělejte si radost s designovou miskou pro psy od MiXÁNA - budeme rádi :)

Přejít na produkty

JE TO JEDNODUCHÉ

Psí misky tak trochu jinak...

Ručně vyrobená Mixáno Psí miska Industrial double (bílá) je designová miska v Industriálním stylu inspirovaná architekturou z 19 a 20 století.

Cena:
5 500 Kč
ks

Ručně vyrobená Mixáno Psí miska Industrial single (červená) je designová miska v Industriálním stylu inspirovaná architekturou z 19 a 20 století.

Cena:
4 900 Kč
ks

Ručně vyrobená Mixáno Psí miska Industrial double (natural) je designová miska v Industriálním stylu inspirovaná architekturou z 19 a 20 století.

Cena:
5 500 Kč
ks

Ručně vyrobená Mixáno Psí miska Industrial double (modrá) je designová miska v Industriálním stylu inspirovaná architekturou z 19 a 20 století.

Cena:
5 500 Kč
ks

Ručně vyrobená Mixáno Psí miska Industrial double (zelená) je designová miska v Industriálním stylu inspirovaná architekturou z 19 a 20 století.

Cena:
5 500 Kč
ks

Ručně vyrobená Mixáno Psí miska Industrial double (červená) je designová miska v Industriálním stylu inspirovaná architekturou z 19 a 20 století.

Cena:
5 500 Kč
ks
Zpět nahoru