+420 777 951 232

Přihlaste se

Příběhy

Pokud si ještě nejste úplně jisti zda MiXÁNO je pro vašeho pejska vhodná strava, tak jsme pro Vás připravili recenze a reference od našich zákazníků. Najdete tady plno užitečných postřehů a názorů, které by Vám mohli pomoci v rozhodování. Jestli máte jakýkoli nápad nebo doporučení, tak budeme rádi, když se s námi o něj podělíte :) Můžete psát na katka@mixano.cz. A pokud jste s Mixánem spokojeni, tak budeme rádi když se o tom podělíte s ostatními na našem facebooku - napsat hodnocení na FB.

Příběhy

Díky, že jste Mixáno :)

Na Mixano jsem přišla úplnou náhodou a už to bude půl roku, co u nich objednávám masové směsi. Ještě se nestalo, že by můj pes směs nesežral s chutí, a to je celkem často obměňuji. Sečteno, podtrženo: Nedám na ně dopustit! Nejen na kvalitu obsahu balíčku, ale na celkový velmi přátelský a osobní přístup. Díky, že jste, Mixano!

 

 

Příběhy

Miska je prázdná během chviličky...

Nikdy bych nevěřila, že můj pejsek půjde do něčeho s takovou chutí. Nikdy moc jíst nechtěla. Ale když ochutnala Mixano, už nechce nic jiného a miska je prázdná během chviličky. Moc se mi tenhle nápad líbí. A pro mě je úžasný vidět jak je Ellie šťastná a konečně ji něco opravdu chutná. Doporučuji Mixano všemi deseti a Ellie všemi čtyřmi packy. .

Sem vložte popis obrázku

 

 

Příběhy

Sedí u linky a čeká až ohřeju Mixáno...

Pátý den na Mixanu a ten nejvybíravější pes na světě sedí u linky a čeká až ohřeju mističku, vrtí ocáskem a dokonce se dožaduje, abych jí ještě přidala :) Nikdy bych nevěřila, že jí něco bude tak moc chutnat... Dneska objednáno na dalších 20 dní a budu Vás doporučovat, kudy budu chodit :)
Diky moc!

 

Příběhy

Díky Mixánu mám více času na Maxíka

Díky Mixánu mám více času na našeho 6 měsíčního Maxíka. Mixáno jsem objevila teprve nedávno a musím říci, že jsme si ho s Abinkou hned oblíbily. Vše je vždy čerstvé a voňavé. Mixáno mohu s klidným svědomím doporučit.

 

Příběhy

Olivka Mixáno miluje..

Nápad, že si můžete sami vybrat čerstvé suroviny ze kterých Vám stravu připraví se mi hrozně líbí. Naše Oliva je hnědý Labrador a ty většinou snědí všechno, ale Mixáno si vyloženě úžívá. Držím palce a rád doporučím!

 

 

Příběhy

Mixáno zmizí z misky do posledního drobečku.

Již delší dobu jsme chtěl dávat Arthurovi kvalitnější jídlo, než jsou granule. Bohužel jsem nikdy nenašel čas abych pravidelně jídlo vařil a dával mu jej ve stejnou dobu. Až když jsme našel Mixano, tak se tento problém vyřešil a Arthur může dostávat kvalitní jídlo vždy ve stejnou dobu. Vytáhnu jen sáček s masem, které mu ohřeji a je hotovo. Také je to zatím jediné jídlo pro kterém v misce nezůstane ani kousíček. A místo vaření raději můžeme jít ven, nebo si hrát.

.

 

Příběhy

Mixáno je chuťově vyladěno...

Naše Meggi je 4 měsíční mlsné štěně. Zkoušela jsem jí vařit různé druhy masíček. Vaše směsi Mixáno jsou ale krásně chuťově vyladěny a i barevně pestré. Meggi si na nich velmi pochutnává a je radost  koukat, jak jídlo z misky mizí. Držím palce, ať máte spoustu spokojených a najedených pejsků.

.

 

  

Příběhy

Morgan má boule až za ušima

Mixáno nejprve nadchlo mě :) Především variací nabízených surovin a způsobu přípravy. Také dovoz zdarma až před práh byl velice příjemný. Palec nahoru dávám také za super praktické balení.  Mixáno je plné masíčka, zeleniny a krásně voní. Náš Morgan má boule až za ušima a já mám radost, že mu chutná! Ráda opět objednám.

 

Příběhy

Lejla děkuje za gurmánský zážitek..

Naše Lejla nedá na Mixáno dopustit. A když si slečna udělá hlavu, tak se nedá nic dělat :) Mixáno jsem objednala již několikrát a jsme obě nadšené. Děkuji za příjemnou interakci při mixování a Lejla děkuje za gurmánský zážitek. Držíme palce!

 

Příběhy

Miska je prázdná během chviličky...

Nikdy bych nevěřila, že můj pejsek půjde do něčeho s takovou chutí. Nikdy moc jíst nechtěla. Ale když ochutnala Mixano, už nechce nic jiného a miska je prázdná během chviličky. Moc se mi tenhle nápad líbí. A pro mě je úžasný vidět jak je Ellie šťastná a konečně ji něco opravdu chutná. 
Doporučuji Mixano všemi deseti a Ellie všemi čtyřmi packy. .

Sem vložte popis obrázku

 

 

 

 

 

 
Zpět nahoru