+420 777 951 232

Přihlaste se

Psí speciály - 5 tikilovky

Naše psí speciály mají 5 kilo a jsou určeny pro jednorázové použití a nikoli pro pravidelné krmení. Jsou navrženy jako speciální strava pro různé neduhy pejsků, ale také např. i pro sportovně aktivní pejsky nebo jen třeba pro psí radostŠkála speciálních balíčků je široká, od psí diety až po psí atlety. Najdete tady všechny možné "frajery": Zátopek, Špagetka, Otesánek, Posránek nebo třeba Metrosexuál. 

Samozřejmě i naše Mixáno speciály jsou připraveny z čerstvého masa, zeleniny a příloh. 

Vybrat speciál

JE TO JEDNODUCHÉ. Stačí si jen vybrat.

posránek, metrosexuál, otesánek…

Mixáno 5 kilovka ZÁTOPEK = jsem sportovec a potřebuji lámat skály. Směs je určená pro pejsky kteří mají pravidelnou fyzickou aktivitu.

Cena:
999 Kč
ks

Mixáno 5 kilovka ŠPAGETKA = jsem hubeňour a potřebuji nutně přibrat. Směs je určená pro pejsky kteří potřebuji přibrat na váze.

Cena:
1 236 Kč
ks

Mixáno 5 kilovka OTESÁNEK = břichem už šoupu o chodník, potřebuji ubrat na váze. Směs je určená pro pejsky kteří potřebují shodit nějaké to kilo.

Cena:
902 Kč
ks

Mixáno 5 kilovka POSRÁNEK = dnes mi není moc dobře, mám průjem a zvracím. Směs je určená pro pejsky kteří mají dočasné trávící potíže.

Cena:
1 343 Kč
ks

Mixáno 5 kilovka METROSEXUÁL = jsem fajnšmekr z Vinohrad a jen tak s něčím se nespokojím. Tato směs je hlavně pro psí radost z dobrého jídla.

Cena:
1 840 Kč
ks

Příběhy

Olivka Mixáno miluje..

Nápad, že si můžete sami vybrat čerstvé suroviny ze kterých Vám stravu připraví se mi hrozně líbí. Naše Oliva je hnědý Labrador a ty většinou snědí všechno, ale Mixáno si vyloženě úžívá. Držím palce a rád doporučím!

Zpět nahoru